Apie mus

Uždaroji akcine bendrovė „Lentima“ buvo įsteigta 1993 m. rugpjūčio 25 diena, kuri sėkmingai dirba nekeisdama profilio. Bendrovė gamina įvairius metalo gaminius, tokius kaip: metalines tvoras, kiemo vartai ir varteliai, laiptus ir jų turėklus, metalinius garažo vartus, duris rūsiams, turėklus balkonams, metalines terasų konstrukcijas, voljerus, stogelius balkonams, prancūziškus balkonus, grotas langams. Projektuojam ir gaminam metalinius stelažus, statybines konstrukcijas, sąramas.

Esame kompanija, kuri specializuojasi gamyba iš metalo srityje. Sukaupta patirtis ir sėkmingas darbas metalo gamybos srityje leidžia klientui pasiūlyti geriausius sprendimus ir jų įgyvendinimo būdus. Tai gaminiai klientams, vertinantiems aukštą kokybę, išskirtinumą, patrauklią kainą.

Įmonėje dirba 11 žmonių.

Įmonės direktorius – Stasys Markauskas.

Bendradarbiavimas

Ilgametė patirtis garantuoja mūsų produkcijos ir paslaugų kokybę, todėl drąsiai kviečiame jus tapti mūsų partneriais. Bendradarbiauti siūlome architektams, dizaineriams, statybos įmonėms. Mes esame įsitikinę, kad bendradarbiaudami pasieksime bendro tikslo.